Stall Annika

 


HOPPTÄVLING 11 JULI


 


Preliminär startlista


 


10 cm


Emma Albertsson           Paulina


 


20 cm


Klara Johansson              Munter


Fanny Söderlund            Hampus


Ida Svedberg                    Goldi


 


30 cm


Klara Johansson              Munter


Emma Hagberg               Mack


Agnes Larsson                  Linus


Tilda Jansson                    Atlas


Isabell Berglund              Tindra


Linnea Larsson                 Ronja


Ida Svedberg                    Goldi


Fanny Söderlund           Hampus


Nellie Malmberg             Munter


 


40 cm


Agnes Larsson                  Linus


Tilda Jansson                    Atlas


Emma Hagberg               Mack


Natalie Edlund                 Baloo


Jenny Ludwigsson          Isadora


Irma Kron                         Fabian


Isabell Berglund              Tindra


Linnea Larsson                 Ronja


Nellie Malmberg             Munter


Anders Montgomery     Linus


Angelica Berglund          Atlas


 


50 cm


Ellen Magnusson             Fiona


Jenny Ludwigsson          Isadora


Natalie Edlund                 Baloo


Irma Kron                         Fabian


Anders Montgomery     Linus


Angelica Berglund          Atlas


 


60 cm


Albane Montgomery     Amadeus


Ellen Magnusson             Fiona


 


70 cm


Albane Montgomery     Amadeus


 


10 cm


Nova Hellstedt                 Milton         


 

          


 

* Ridskola
* Läger
* Privatlektioner
* Uteritter
* Häst och stallvårdskurser
* Barnkalas
* Privatträning
 



    
 

Händer framöver:

 


27/6 Ponnyridning (drop in)

4/7 Ponnyridning Lerbäcks marknad

6/7 Ponnyridning Barnveckan Askersund (gratis)

8/7 Ridskoletävling hoppning

14-16/7 Dagläger Äventyr

22-23/7 Dagläger Föräldrar - barn

25/7 Ponnyridning (drop in)

31/7-2/8 Hoppkurs för Marion

12/8 Dagläger Allround

26/8 Ponnyridning Askersunds marknad

29/8 Ponnyridning (drop in)

26/9 Ponnyridning (drop in)

31/10 Ponnyridning (drop in)